ОТЗЫВЫ

Оставить ваш отзыв

Отзывы покупателей

Ольга

Вже не перший рік замовляю окі докі,завжди залишаюся задоволена і смаком і особливо тим ,що рибка завжди дійсно свіжа .Декілька разів пробувала нові доставки ,та то розчарування )

Окі докі ,бережіть репутацію свіжих та найсмачніших ролів !!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Олександр

До смаку суші, ставлюся прискіпливо. Не завжди доводиться знайти смачні. В даному випадку і смачно і демократичні ціни. Швидке і вчасне приготування. Зателефонували через пару хвилин, підтвердили замовлення. Забирав особисто, так як знахожусь поряд, та і скидка в 10% порадувала за самовивіз. Рекомендую. Хотілось що б була оплата карткою, а не скидання на карту. Зазвичай користуюся кредитними коштами, тож приходистья платити додаткову комісію. І в додатку, при виборі товару не можна повернутися на попередню сторінку. Якщо нажати клавішу телефону назад, то хоче закрити додаток, якщо жестом - нічого не робить. Приходится знову заходити в основне меню і гортати заново. (Можливо ще не розібрався з додатком)

Ольга

Все сподобалося.

Суші дуууууууже смачні????????

Наталья

Заказывала первый раз.Очень все понравилось,все свеженькое,вкусненькое,начинки вполне нормально положено.Мы довольны!Будем заказывать ещё!Доставка была настолько точной,что меня это поразило????

Валентин

Сансей роли очень супер

Дарина

Все було дуже смачно! Швидка доставка! Хороший персонал!

Надежда

Дуже швидко доставили. Все свіженьке , смачненьке! Дякую!

Татьяна

Суши вкуснейшие!!!!!!! Качество на все200% !!! Ни разу не подвели. Скидки ???????????? Мы Вас обожаем!!!! Пофиг на каком языке буклеты, самое главное отношение к клиентам и качество!!!!

Людмила

Самые вкусные суши в Оки Доки. Уже год только тут заказываю. Молодцы! Так держать!

Яна

Очень вкусно и все супер,но есть одно но,много рыса и маловато начинки, надеюсь исправите ❤️✨ но очень-очень вкусно,два дня подряд заказывали ???????? Темпура роллы, ням-ням-ням ????????

Сергій

Порадили Ваш заклад. Зробив замовлення з доставкою.

Плюси:

- Смачні суші

- Швидка доставка

- Печиво з передбаченням українською

Мінуси:

- буклети меню російською (знаходилися разом з моїм замовленням)

З 16 січня вступили в дію окремі норми закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» згідно яких інформація(в тому числі буклети меню) має надаватися, в першу чергу, українською.

Це єдине зауваження котре потрібно поправити.

Дмитро

Дякую велике за дуже смічні роли та піцу))